Thumbnail
Jan 23 by Ansimuz
Restoran Perde Modelleri

Restoranlar için perdeler, kafeler için perdeler. Restoranınızın veya kafenizin içini dekore etmek için zarif perdeler tasarlıyoruz. Benzersiz bir tasarım geliştirebilir veya iç tasarımcılarınızın fikir ve talimatlarını takip edebiliriz. Antalya plajlarındaki modern restoranlara ve yazlık teraslarına, bir kaledeki restoran için klasik perdelerden başlayarak çeşitli stillerde perdeler tasarlıyoruz. 

Diğer Perdelere ek olarak, diğer fonksiyonel iç mekanlar içinde ideal perde seçenekleri sunuyoruz. Dekoratif veya hareketli bir bölüm olarak hizmet veren bir restoranın veya iki salonun çeşitli alanlarını ayıran perdeler . Giriş kapılarında bulunan perdelerin yanısıra. Restoranınıza sadece bir girişiniz varsa, bu gibi perdeler misafirlerinizi giriş kapısının açılması ve kapanması gibi kışın soğuk hava akışından koruyabilir. Bu gibi perdeler de ısı kayıplarından tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Bu tür perdeler özellikle Fransız , Belçika , ispanya gibi avrupa ülkelerinin restoranlarında popülerdir. Bir tasarım öğesi olarak  restoran perdeleri tasarım öğesi olarak mekanlarınızı şıklaştırmakta birebirdir. Restoran Perde Modelleri ile Mekanlarınız özel ve modern görüneceklerdir.